Levandovski nastavlja da rešeta: Ubedljiva pobeda Barselone (VIDEO)

U okviru 3. kola La lige fudbaleri Barselone savladali su na svom terenu Valjadolid rezultatom 4:0.

Dvostruki strelac na utakmici bio je jedan od najboljih napadača sveta Robert Levandovski, a u strelce su se upisali i Pedri i Serhi Roberto.

Poljak je postigao prvi gol na dodavanje Rafinje u 24. minutu, a prednost je duplirao Pedri, pred kraj prvog poluvremena.  Levandovski svojim drugim golom u 65 rešio pobednika, a u drugom minutu nadoknade pogodio je i Roberto.

Posle tri kola, Barselona ima dve pobede i nerešen rezultat, dok Valjadolid još ne zna za pobedu, ima dva poraza i remi. U narednom kolu, Barselona gostuje Sevilji, dok Valjadolid dočekuje Almeriju.