Mitrović vodio Fulam do pobede, Palas i Brentford remizirali (VIDEO)

Fudbaleri Fulama zabeležili su drugu pobedu u Premijer ligi ove sezone, pošto su na svom terenu bili bolji od Brajtona 2:1 (0:0).

Sve zanimljivo stalo je u drugih 45 minuta.

Već posle tri minuta igre Mitrović je postigao gol za vođstvo, što je bio 5. gol srpskog napadača u sezoni.

Fulam je ubrzo došao i do drugog gola, pošto je posle kontra napada i ubacivanja Pereire, defanzivac gostiju Dank nespretno zakačio loptu i postigao autogol.

Vrlo brzo i gosti su postigli gol, i to sa bele taček, a strelac je bio Mekalister.

Do kraja meča Fulam je uspeo da sačuva prednost i da dođe do 8. boda u sezoni. Brajton je do sada skupio 10.

U drugom meču Kristal palas i Brentford su podelili bodove 1:1 (0:0).

Kao i na utakmici Fulama, i ovde je sve zanimljivo bilo u drugom poluvremenu. Zaha je posle 15 minuta drugog dela postigao sjajan gol iz kolena za vođšstvo domaćih.

Ekipa Ptrika Vijere je probala da odbrani to vođstvo, ali u samom finišu Brentford je preko Vise izjednačio.

Posle ovog meča Brentford ima 6 bodova, dok Palas bod manje.

U PROBLEMU: Srpski reprezentativac pao na doping testu!

Srpski sport zatekla je informacija u vezi sa plivačem Urošem Nikolićem. Prema saznanjima portala Sportklub, utvrđeno je da je tokom...