Vojvodina rutinski sa Nišlijama, Napredak upisao prvu pobedu (VIDEO)

U jednom od derbija kola, fudbaleri Vojvodine su kao domaćini ubedljivo savladali ekipu Radničkog iz Niša 3:0.

Poveli su Novosađani u 22. minutu preko Barajea, što je bio i rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu, posle samo nekoliko minuta, sjajni Veljko Simić je nastavio sa dobrim igrama i duplirao prednost domaćih.

radnički je imao nekoliko prilika do kraja, ali su gol opet postigli domaći i to preko Nemanje Nikolića za ubedljivih 3:0.

Vojvodina sad ima 16 bodova iz 8 utakmica, i prekinuli su niz od tri uzastopna nerešena rezultata. Sa druge strane radnički je ostao na 8 bodova iz 9 mečeva.

U drugom meču koji je bio na programu u istom terminu, Napredak iz Kruševca je došao do prve pobede u prvenstvu. Oni su kao domaćni savladali Mladost GAT 1:0.

Jedini strelac je bio Šarić u 21. minutu.

Napredak sad ima 5 bodova iz 8 utakmica, dok Mladost GAT je ostala na 4 boda iz 9 utakmica.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....