TSC ubedljiv protiv Radničkog!

U utakmici devetog kola Superlige Srbije, fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su ekipu Radničkog iz Kragujevca rezučtatom 2:0.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Stefan Vukić u 36. minutu. Njegov drugi pogodak u Superligi ove sezone.

TSC je nastavio sa stvaranjem šansi, ai golman Radničkog Stojan Leković je uspeo nekoliko puta da spasi svju ekipu.

Međutim, u trećem minutu sudijske nadoknade to mu nije pošlo za rukom. Strelac je bio Ifet Đakovac za konačan rezultat utakmice.

U narednom kolu oba rivala očekuju teški mečevi. TSC igra derbi protiv šampiona Crvene zvezde u gostima,dok Radnički dočekuje u Kragujevcu Novi Pazar.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....