Čukarički posle preokreta do pobede nad Lučancima

Fudbaleri Čukaričkog rutinski su savladali Mladost iz Lučana u okviru 9. kola Superige Srbije uprkos tome što su gubili u ranoj fazi meča.

Gosti su poveli u 10. minutu preko iskusnog Milana Bojovića, međutim već do 20. minuta je bilo 2:1 za domaće. Oba gola je postigao Muhamed Badamosu, prvi u 16. minutu, drugi u 20.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a u drugom gol je postignut posle 20 minuta igre.

Strelac prelepog gola je bio Ovusu i tu je postavljen konačan rezultat.

Posle ovog meča Čukarički ima 16 bodova iz 8 utakmica, dok Mladost je na 6 bodova iz 9 utakmica.

BOMBASTIČNE NAGRADE SU SPREMNE: Zabavi se i preuzmi deo kolača vrednog 20.000 EVRA!

Poseti Meridian i postani deo EXPANSE EKSPLOZIJE! Da li ste ikada učestvovali u promociji koja donosi pravu EKSPLOZIJU KEŠA? Sada...