Kopmejners het-trikom srušio Torino, Bolonja još uvek bez pobede (VIDEO)

Odigrana su dva meča u četvrtak uveče u sklopu 4. kola Serije A.

U Bergamu, Atalanta je nanela prvi poraz Torinu i slavila 3:1.

Heroj pobede bio je Holanđanin Kopmejners koji je postigao sva tri pogotka, od toga dva sa bele tačke.

Prvi gol je postignut u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, sa penala, dok je drugi postigao u drugom minutu drugog poluvremena šutem sa 25 metara.

Torino je smanjio prednost u 77. minutu preko Vlašia, ali je Kopmejners pre kraj meča razrešio sve semnje sa bele tačke.

Atalanta sad ima 10 bodova, dok je Torino ostao na 7.

U drugom meču Bolonja i Salernitana su podelili bodove 1:1.

Bolonja je povela početko drugog poluvremena preko Arnautovića sa penala, i kada se činilo da su upisali novu pobedu Salernitana je izjednačila. Posle šuta Kandreve, golman domaćih je loše odbio loptu, a Dia je sa 5 metara ubacio loptu u gol.

Bolonja ima 2 boda, dok Salernitana je skupila 5.

VEROVAO JE U SVOJU ODLUKU: Klop izabrao Nunjeza pre Nkunkua!

Fudbaleri Liverpula izgubili su od Evertona sa 2:0 i umanjili šanse za titulu Premijer lige u samoj završnici trke. Ove...