MRKIĆ PRED MLADOST: Teža utakmica nego što stanje na tabeli pokazuje

Fudbaleri niškog Radničkog dočekuju Mladost GAT u 10. kolu Superlige.

Nišlije su u lošoj formi i trenutno zauzimaju 12 poziciju na tabeli.

Mladost je u zoni ispadanja.

Pred ovaj susret govorio je trener Nišlija Saša Mrkić:

Šta god ko mislio ili pričao, utakmica sa Vojvodinom je pokazatelj kako bi Radnički trebalo da igra. Posebno prvo poluvreme te utakmice. Mi smo se za sve pitali na terenu, primili gol ni iz čega. Ni drugo poluvreme nije bilo tako loše, primamo gol u periodu dok minut i po naša dvojica igrača čekaju kraj aut linije i ne dobijaju dozvolu za izmene, nakon čega pogađamo stativu i ne uspevamo da se vratimo u meč. To je fudbal, kad ne iskoristite svoje šansu, svoju dominaciju, budete kažnjeni, posebno od tako dobrog protivnika. Problem su greške uže odbrane, koje se već ponavljaju i tome smo posvetili najviše pažnje proteklih dana na treninzima. – rekao je on

Potom je dodao:

Biće to teža utakmica nego što stanje na tabeli pokazuje. Mladost u svojim redovima ima nekoliko iskusnih igrača, među njima i dvojicu koji su donedavno bili članovi Radničkog. I za njih važi da je to mnogo više kriza rezultata, nego igre, setimo se samo njihove utakmice protiv Partizana, ali neka prekid loše serije potraže na drugom mestu, mi ćemo napasti, kao i protiv Napretka, Radnika, pa i Vojvodine, i verujem da će osvojiti nove bodove – zaključio je Mrkić.

Meč je na programu sutra od 18 časova na stadionu Čair.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...