Nemačka nakon preokreta bolja od Bosne i Hercegovine!

Košarkaši Nemačke davladali su Bosnu i Hercegovinu nakon preokreta rezultatom 92:82.

Bosna je sjajno krenula i videli smo pet brzih poena Džanana Muse za vođstvo 7:2, pa mu se priključio i Jusuf Nurkić.

Pokušavala je Nemačka preko svih mogućih oružja, Lo je šutirao i pogađao, a Bosna nekako držala glavu iznad vode i onda čudan faul i tri bacanja za Timana koji smanjuje na 18:20 i tim rezultatom je gotova prva četvrtina.

I u nastavku Bosna je imala rezultatsku prednost, a poluvreme su završili sa +5.

U trećoj četvrtini Nemci su krenuli jače, napravili seriju od 10:0 i preokrenuli utakmicu u svoju korist.

Ni Bosanci se nisu predavali, Džon Roberson je bio taj koji je inicirao veliku seriju osvog tima dok je Musa uvek mogao da se priključi. Mogla je ova serija da bude i prekinuta nesportskim faulom Jusufa Nurkića, ali sudije su rekle da namere nije bilo.

Ipak Nemci su pokazali snagu kada je bilo najpotrebnije pa su ovaj meč rešili u svoju korist.