Remi u Firenci, Jović promašio penal! (VIDEO)

Duel između Fiorentine i Juvanetusa završen je nerešenim rezultatom 1:1.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović nije ulazio u igru za Juventus, dok je sa druge strane Luka Jović bio tragičar svog tima.

Umesto Vlahovića u špicu se našao Arkadijuš Milik, koji je, doduše, već u 9. minutu postigao gol za 0:1.

I to na asistenciju Filipa Kostića, njegovu prvu po dolasku u “staru damu”.

Fiorentina je ubrzo uspela da izjednači preko Kuamea, ali tu nije bio kraj zanimljivostima u prvom poluvremenu.

U 43. minutu sudija Danijele Doveri je uz pomoć VAR-a dosudio jedanaesterac za domaćina, a odgovornost je preuzeo Luka Jović koji je promašio penal.

Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja pa je rezultat ostao nepromenjen 1:1.

Legenda Partizana jasna: Duljaj treba da ostane

Da li će Igor Duljaj ostati trener fudbalera Partizana, biće poznato nakon vanredne sednice Upravnog odbora kluba iz Humske. Partizan...