ŠOK: Srbija bez četvrtfinala EP!

Srbija – Francuska 9:10 (1:3, 1:1,5:4, 1:3)

Vaterpolisti Srbije poraženi su od Francuske u osmini finala EP. Loš početak i brojni promašaji su koštali naš tim četvrtfinala, iako je su u finišu stigli prednost rivala.

Francuzi su meč otvorili sa 3:0. Tome su ponajviše kumovali promašaji naših igrača. Uspeli su da pred kraj prvog perioda smanje na 3:1.

Odmah je Srbija smanjila na 3:2 na početku druge četvrtine. Francuzi su uspeli da vrate dva gola viška. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Na startu drugog dela meča, Srbija ponovo smanjuje na -1 preko Rašovića iz peterca. Prethodno je Vico propustio kolosalnu priliku za izjednačenje kada mu je Fontani odbranio.

I ovde je tim Francuske održavao prednost tokom vrlo efikasne treće četvrtine. U četvrtoj je Srbija uspela da serijom 3:0 stigne do izjednačenja 9:9.

Međutim, Marzuki je postigao odlučujući gol za trijumf.

Francuzi će u četvrtfinalu igrati u utorak sa Italijom.

KUKOČ O OBRADOVIĆU: Najbolji ikad u zadnjih 20 godina, uspeo bi u NBA

Košarkaši Partizana poraženi su juče od Olimpijakosa u Evroligi. Ponovo su u jednom delu meča doživeli pad, i ispustili +14...