Atalanta sama na čelu, Monca na dnu, u Salernu podela bodova u goleadi (VIDEO)

Odigrana su dva od tri meča u okviru 5. kola Serije A koji se igraju u ponedeljak.

Atalanta je pobedom u Monci zauzela čelnu poziciju u šampionatu. Slavili su protiv novog prvoligaša 0:2, a meč je rešen u drugom poluvremenu.

Prvi gol postigao je mladi supertalentovani Danac Rasmus Hojlund, koji je pre nekoliko dana stigao iz austrijskog Šturma, u 57. minutu.

Već 8 minuta kasnije bilo je 0:2, a gol je nesrećnim slučajem okolnosti postigao defanzivac domaćih Marlon.

Atalanta sad ima 13 bodova, dok je Monca ostala bez odvojenog boda u debitantskoj sezoni.

U drugom meču u Salernu, domaća Salernitana i Empoli su podelili bodove u goleadi 2:2.

Poveli su gosti u 31. minutu preko Satrijana, da bi Macoki izjednačio 8 minuta kasnije. To je bio rezultat prvog poluvremena, a u drugom Salernitana je stigla do preokreta golom Dija u 61. minutu. Kada se mislilo da će domaći uzeti sva tri boda, Lamers je uz dosta sreće izjednačio rezultat u 81. minutu.

Salernitana ima6 bodova i vezala je četvrtu utakmicu bez poraza, dok Empoli je vezao četvrti remi i ima 4 boda.

ČAST ZA SRBINA: Jovanović postaje selektor!

Fudbalska reprezentacija Srbije se odveć plasirala na EP u Nemačkoj. Posle baraža saznali smo još tri učesnika ove smotre. Među...