Lučanci do pobede u lokalnom derbiju, Čukarički pregazio Radnik

Odigrane su dve poslednje utakmice 10.kola Superlige Srbije u kojima su slavili Mladost iz Luačana i Čukarički.

Lučanci su zabeležili drugu ovosezonsku pobedu u lokalnom derbiju protiv Javora 4:1.

Domaći su do dva gola prednosti došli već u 23. minutu, pošto je Bojović oba puta zatresao mrežu Ivanjičana. Javor je preko Gigića ubrzo smanjio na gol zaostatka, ali je do poluvremena opet bilo dva gola razlike pošto je Radivojević u 35. minutu postigao gol.

U drugom delu Gordić je bio precizan za konačnih 4:1.

Mladost sad ima 9 bodova, dok Javor je ostao na 11.

U Surdulici, Čukarički je demolirao Radnik sa 0:4.

Gosti su u 8. minutu poveli iz jedanesterca koji je u gol pretvorio Marko Docić, dok je sedam minuta kasnije N’Diaje je duplirao prednost ”Brđana”. Kada je Badamosi u 20. minutu povisio na 0:3, bilo je jasno da Bodovi idu na Banovo Brdo.

Do kraja utakmice N’Diaje je postigao gol za konačnih 0:4.

Čukarički sad ima 19 bodova, dok Radnik je na samom začelju sa samo 3 osvojena boda.

Biberović: Sa 13 godina sam gledao Partizan zbog Bogdana

Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović ima sjajnu sezonu u turskom klub, a za  za “Basket News” je govorio o svojoj karijeri,...