Borusija ubedljivom igrom slomila Kopenhagen (VIDEO)

Borusija iz Dortmunda startovala je pobedom u novoj sezoni u Ligi šampiona, pošto su na svom terenu savladali Kopenhagen 3:0 (2:0) u okviru grupe G.

Borusija je od starta kontrolisala meč, ali do gola nisu došli do 35. minuta, kada je posle dobre akcije Rojs savladao golmana gostiju.

Do kraja poluvremena, nemački predstavnik je postigao još jedan pogodak. Opet je usledila sjajna akcija, pošto je ojs ukrao loptu na centru. Rejna i Gereiro su sjajno kombinovali, tako da je Rejna plasirao loptu u praznu mrežu za dva gola viška na poluvremenu.

U drugom poluvremenu Borusija je kontrolisala loptu i pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. U 83. minutu ponovo su domaći sjajno kombinovali u tranziciji posle uzete lopte na centru, a strelac je bio Belingem za 3:0.

Kopenhagen je do kraja postigao gol, ali je on poništen pošto je u začetku akcije Kornelijus bio u ofsajdu.

U drugom meču ove grupe se sastaju Sevilja i Mančester siti.

ZVEZDA KATALONACA: Ernangomez već nezadovoljan! (VIDEO)

Košarkaši Barselone bore se tri kola pre kraja za prednost domaćeg terena u plej-ofu Evrolige. Doigravanje u Španiji će takođe...