Raspucani Borac srušio Partizan u pripremnom meču!

Košarkaši Borca iz Čačka su na svom terenu, u sklopu humanitarnog turnira, savladali Partizan 94:84 (23:24; 22:25; 31:15; 18:20).

Posle izjednačenog prvog poluvremena, utrećoj četvrtini Borac je bio sjajan u napadu i ubedljivom igrom je došao do dvocifrene prednosti.

U četvrtom periodu domaći su došli i do maksimalnih plus 15 (90:75), i do kraja su rutinski sačuvali prednost.

Borac Mozzart: Đ. V. Ćurčić, Hejl 11, Lešić, Đoković 4, Nikolić, Đ. M. Ćurčić, Kočović 9, Tomašević 12, Glišić 8, Novaković 15, Topolović 2, Radonjić 13, Todorović 16, Čarapić 4.

Partizan NIS: Vukčević, Ledej 16, Koprivica 2, Panter 19, Smailagić 7, Egzum 7, Jovanović 2, Naneli 8, Lesor 7, Trifunović, Anđušić 13, Petrović 3.

(foto: KK Borac)

ČAST ZA SRBINA: Jovanović postaje selektor!

Fudbalska reprezentacija Srbije se odveć plasirala na EP u Nemačkoj. Posle baraža saznali smo još tri učesnika ove smotre. Među...