Real deklasirao Seltik, remi Milana i Salcburga! (VIDEO)

U okviru grupe F, Lige šampiona, fudbaleri Real Madrida su savladali Seltik rezultatom 3:0.

Meč je obeležio Benzema koji je zbog povrede napustio teren posle pola sata igre.

U 43. minutu Real je imao veliku šansu kada je Vinisijus imao jedan na jedan sa Hartom, golman je izašao kao pobednik, pa je poluvreme završeno bez golova. Na samom početku drugog poluvremena, Seltik je imao veliku priliku, ali se Maeda nije snašao u šesnaestercu Reala i slabo šutirao u dobro postavljenog Kurtou.

U 56. minutu Real je postigao prvi gol na meču. Valverde je asistirao Vinisijusu koji je uspeo da zatrese mrežu.

Samo tri minuta kasnije novi gol za Real, a strelac je bio Luka Modrić.

U 77. minutu Real je overio pobedu, a strelac je bio Eden Azar.

U okviru ove grupe, Šahtjor je savladao Lajpcig ubedljivim rezultatom 4:1.

Šahtjor je poveo golom Marjana Šveda. U drugom poluvremenu Lajpcig poravnava rezultat u 57. minutu preko Simakana.

Samo minut kasnije Šved postiže svoj drugi pogodak, a pitanje pobednika rešeno je u 76. minutu  kada je Mudrik zatresao mrežu za 3:1. Pet minuta pre kraja meča, postavljen je konačan rezultat, a strelac je bio Traore.

U drugoj utakmici grupe E, između Salcburga i Milana nije bilo pobednika 1:1..

Salcburg je poveo u 28. minutu preko Noe Okafora. Milan je uzvratio pet minuta pre kraja poluvremena, a strelac za izjednačenje bio je Aleksis Salemakers.

EL: Fener do brejka u Kneževini

Ekipa Fenerbahčea uspela je da dođe do brejka u prvom meču četvrtfinalne serije protiv Monaka, pošto su slavili 91:95...