SERIJA A: Žiru sa penala odveo Milan do pobede, Đuričić upisao prvenac (VIDEO)

Fudbaleri aktuelnog šampiona Milana savladali su u gostima Sampdoriju sa 2-1, u okviru 6. kola Serije A.

Rosoneri su poveli već u 6. minutu kada je Žunior Mesijas krunisao akciju na malom prostoru u protivničkom šesnaestercu. Ovo je bio ujedno i jedini gol u prvom delu igre, pošto je poništen pogodak De Ketelarea u 21. minutu zbog ofsajda.

Rezultat je u 57. minutu svojim prvencem u dresu novog-starog kluba poravnao srpski reprezentativac Filip Đuričić. On je iskoristio centaršut sa leve strane i glavom matirao Manjana.

Posle igranja rukom u šesnaestercu od strane Gonzala Vilara, dosuđen je kazneni udarac za Milan, koji je u novu prednost i konačan rezultat u 67. minutu mirnom realizacijom pretvorio Olivije Žiru.

Doskorašnji NBA košarkaš postaje trener Miciću i Pokuševskom?

Ove sezone su, nakon što nisu dobili priliku u Oklahomi, Vasilije Micić i Aleksej Pokuševski završili u Šarlot Hornetsima,...