SUPERLIGA: Pobede Napretka i TSC-a, Mirčevski trostruki strelac (VIDEO)

U uvodnim utakmicama 11. kola Superlige Srbije pobede su večeras zabeležile ekipe kruševačkog Napretka i TSC-a iz Bačke Topole.

Napredak je na svom stadionu minimalnim rezultatom 1-0 bio bolji od Radničkog iz Kragujevca.

Jedini gol na utakmici postigao je u 33. minutu Dejan Kerkez, glavom posle kornera.

TSC je sa 3-1 slavio kao domaćin protiv Kolubare, a junak je definitivno bio trostruki trelac Martin Mirčevski.

Tim sa severa je poveo golom fudbalera iz Severne Makedonije u 27. minutu, što se ispostavio i kao jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Od 27. minuta TSC je imao prednost igrača više, pošto je Stefan Marjanović zaradio direktan crveni karton.

Mirčevski je u 64. minutu duplirao prednost, a sedam minuta kasnije je posle sjajne varke povisio i na 3-0.

Konačan rezultat postavio je Slovenac Haris Kadić u 88. minutu, kada je iz drugog pokušaja savladao golmana domaćih Ilića i smanjio na 3-1.

Zvezda – Partizan: Duel dva najveća srpska kluba možete pratiti na ovom kanalu

Ove sezone dva najveća srpska kluba sastaće se po četvrti put, a u ovoj sezonu su odrigrali 3 meča...