Valjekano ubedljiv protiv Valensije, Gonzales tragičar! (VIDEO)

U petom kolu La Lige, fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na svom stadionu ekipu Valensije rezultatom 2:1.

Domaći su poveli već u petom minutu kada je Palason iskoristio asistenciju Treha.

Barsin Niko Gonzales je imao najbolju šansu kada je početkom drugog poluvremena sa 15 metara šutirao preko gola.

Samo tri minuta kasnije Niko je postigao autogol za 2:0. Posle kornera, Niko je na petercu zakačio loptu i poslao je u mrežu Valensije za nedostižan rezultat.

U nadoknadi vremena Dijakabi je posle prekida glavom smanjio rezultat, ali Valensija nije imala vremena da dođe do boda.

Nakon ovog meča, Rajo ima sedam bodova, Valensija je posle trećeg poraza ostala na šest.

ATP MADRID: Nadal u svom stilu, posle tri sata, u osmini finala

Španski teniser Rafael Nadal savladao je Pedra Kaćina u trećem kolu mastersa u Madridu posle tri seta 6:1, 6:7,...