BUNDESLIGA: Keln poražen na svom terenu (VIDEO)

Partizanov rival u Ligi konferencija ekipa Kelna, pretrpela je prvi poraz u novoj sezoni Bundeslige. Oni su na svom terenu poraženi od Union Berlina rezultatom 0:1.

Union Belrin je do prednosti stigao u 4. minutu igre, akcija Union Berlina je bila po levoj strani, na kraju je Hubers zahvatio loptu koja je promenila pravac i matirao je svog golmana.

Na kraju se ispostavilo da je ta situacija bila i konačan rezultat.

Mreža Kelna se zatresla i u15. minutu, a strelac je bio Beker, međutim, tada se oglasio VAR, sudija je poništio gol, a razlog je bio ofsajd.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...