SERIJA A: Kiks Juventusa na svom terenu (VIDEO)

U okviru šestog kola Serije A fudbaleri Juventusa odigrali su nerešeno na svom stadionu protiv Salernitane, a rezultat je bio 2:2.

Utakmicu su obeleželi penali na obe strane, poništen gol Miliku i crveni karton za njega, a i nadoknada od 12 minuta.

Gosti su došli do prednosti u 18. minutu kada je mrežu zatresao Kandreva, da bi još jedan hladan tuš za Juve usledio u finišu prvog poluvremena kada je Pjontek sa bele tačke matirao golmana domaćih.ž

Juve je u drugom delu zaigrao bolje, pa je u 51. minutu smanjio rezultat. Asistent je bio srspki reprezentativac Filip Kostić, a strelac Bremer. Juventus je konstatntno stvarao šanse i prilike, a do izjednačenja je došlo tek u nadoknadi vremena, i to iz penala.

Leonardo Bonući je preuzeo odgovornost i šutirao ali mu je Sepe sjajno odbranio. Lopta se ipak odbila nazad Bonućiju koji ovoga puta ne promašuje.

SERIJA A: Nezadovoljni Španac doneo važnu pobedu Laciju (VIDEO)

U prvom meču 33. kola Serije A, fudbaleri Lacija savladali su Đenovu u gostima 0:1. Strelac jedinog gola bio je...