SUPERLIGA: Čukarički bolji od Vojvodine

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Vojvodinu na svom stadionu rezultatom 2:0, u 11. kolu Super lige Srbije.

Pobednik je rešen u prvom poluvremenu, a oba gola postigao je Badamosi u 24. i 30. minutu utakmice. Prvi gol je postigao na asistrenciju Ivanovića koji mu je dao povratnu kroz petereac, a Badamosi je istrčao ispred štopera Vojvodine i savladao Carevića za 1:0.

Duplirao je prednost u 30. minutu, kada je u petercu bio najviši i ponovo matirao golmana Vojvodine Carevića.

U 12. kolu Čukarički gostuje Voždovcu, a Vojvodina dočekuje Javor. Crno-beli se trenutno nalaze na drugom mestu, dok je ekipa Milana Rastavca na mestu broj pet.