Goleada u Ivanjici, Nišlijama ne pomaže Lalatović (VIDEO)

Fudbaleri Javora i Radnika odigrali su u Ivanjici nerešeno 2:2, u meču 11. kola Super lige Srbije.

Svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu. Strelci za Javor bili su Lazar Nikolić u 50. i Petar Gigić iz penala u 84. minutu.Pogotke za Radnik postigli su Miloš Spasić iz penala u 62. i Zoran Danonski u 76. minutu.

Javor je sa 12 osvojenih bodova na devetom mestu na tabeli, a Radnik je na poslednjoj, 16. poziciji sa četiri poena.

U narednom kolu Javor će gostovati Vojvodini, dok će Radnik dočekati Partizan.

Na stadionu “Na krovu”, Voždovac je savladao Radnički iz Niša 1:0.

Domaći su došli do pobede golom Milovića u 71. minutu. Mijailović je izveo slobodan udarac, Miloš Milović je bio na pravom mestu za 1:0.

Voždovčanima je ovo četvrta pobeda u poslednjih 5 mečeva i imaju 20 bodova, dok Nišlije su u zoni ispadanja sa 9 bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...