Đere poražen, Španija povela!

U prvom meču duela između Španije i Srbije u okviru Dejvis Kupa, srpski teniser Laslo Đere je poražen. Od njega je bio bolji Alberto Ramos-Vinjolas rezultatom 2:1 (2:6, 7:6, 7:5) za gotovo tri sata igre.

Naš teniser je bolje ušao u meč, za samo pola sata igre je napravio dva brejka i iskoristio drugu set loptu i poveo sa 1:0.

Španac je prvi došao do brejka u drugom setu koji je Đere ekspresno vratio i do kraja tog seta nismo videli brejkove iako je Đere imao dve prilike za to pri rezultatu 3:3. Otišlo se u taj-brejk, a tamo je bolji bio Španac.

Usledio je odlučujući set gde je Đere imao mnoštvo prilika.Napravio je odmah brejk, poveo 3:0 i to sve ispustio dopustivši protivniku da naposletku slavi i donese prednost svojoj zemlji.

U drugom meču se sastaju Miomir Kecmanović koji će igrati sa Robertom Bautistom-Augutom.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...