LŠ: Haland u stilu Ibrahimovića za pobedu nad bivšom ekipom, Napoli nastavlja da blista (VIDEO)

Mančester siti je posle preokreta došao do pobede nad Borusijom Dortmund, a sva tri gola su pala u drugom poluvremenu.

Meč je završen rezultatom 2:1, a Dortmund je poveo u 56. minutu preko Belingema.

Ipak, Siti je preokrenuo u par minuta samo, preko Stounsa i Halanda. Teško je reći koji je gol lepši, a Halandov podseća na golove koje je postizao Zlatan Ibrahimović.

Siti ima 6 bodova, dok Dortmund ima 3. Sevilja i Koepnhagen su odigrali bez golova i meč je završen 0:0, a obe ekipe imaju po bod.

U odloženom meču Napoli je sjajan bio u Glazgovu i slavio je 0:3.

Sva tri gola su pala u drugom delu, a poveli su sa penala preko Politana. Nekoliko minuta pre toga Napoli je takođe imao penal, ali je Zjelinski čak i ponovljeni uspeo da promaši. Tom prilikom je isključen i Sends i Napoli je imao igrača više.

Do kraja, Raspadori i Ndombele su doneli ubedljiv trijumf za 6 bodova posle dva kola. U toj grupi Liverpul i Ajaks imaju po 3 boda, dok Rendžers je bez bodova.