LŠ: Juventus u zoni sumraka, PSŽ preokrenuo u Izraelu (VIDEO)

U okviru grupe H stvari su posle drugog kola dosta jasnije. Pobednici iz prvog kola su slavili i u drugom kolu.

Juventus je poražen na svom terenu od Benfike 1:2, iako su od starta imali vođstvo.

Poveli su preko Milika posle samo nekoliko minuta igre i imali su nekoliko prilika da uvećaju vođstvo. kako je meč odmicao Benfika je bila bolja i uspeli su sa penala preko Žoao Marija da dođu do izjednačenja.

U drugom poluvremenu Juventus je bio katastrofalan, i Portugalci preko Davida Neresa dolaze do vođstva koji su bez većih problema sačuvali do kraja.

U Izraelu PSŽ je preokretom došao do pobede 1:3 nad Makabi Haifom.

Poveli su domaći preko Šerija u 24. minutu, ali je Mesi izjednačio u 37. minutu.

U drugom poluvremenu Parižani dolaze do pobede preko Mbapea koji je postigao gol u 69. minutu, kao i Nejmara u 87. minutu.

Na tabeli PSŽ i Benfika imaju 6 bodova, dok Juventus i Makabi su bez bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...