LK: Fiorentina se osramotila, Vest Hem i Viljareal opravdali ulogu favorita (VIDEO)

U najzanimljivijim mečevima Lige Konferencija Bašakšehir je ponizio Fiorentinu u Istanbulu, i produžio agoniju tima iz Firence na 8 mečeva bez pobede u seriji.

Nije u porazu “Ljubičastih” sporan poraz koliko način na koji su primali golove, a oni su blago rečeno komični.

U toj grupi Bašakšehir je prvi sa 6 bodova, dok Harts koji je slavio u Letoniji ima 3 boda. Fiorenitna i RFS imaju po bod.

Viljareal je slavio u Izraelu protiv Hapoel Ber Ševe 1:2. Posle vođstva u prvom poluvremenu, Izraelci su poravnali rezultat u 63. minutu, ali je Viljareal posle samo četiri minuta preko Baena dšao do gola koji će se ispostaviti kao pobednički.

Sa 6 bodova zauzimaju elo grupe, dok 3 boda ima Leh koji je savladao Austriju.

Vest hem je slavio u goleadi u Danskoj protiv Silkeborga 2:3. Danci su poveli u ranoj fazi meča, ali je tim iz Londona već do poluvremena postigao tri gola preko Lancinija, Skamake i Dosona.

Vest Hem ima 6 bodova, dok Anderleht u toj grupi je skupio 4 boda posle remija sa Steauom.

SPEKTAKLI SA SRBIJOM I AUSTRALIJOM: Amerikanci već počeli prodaju karata

Košarkaška reprezentacija SAD-a dolazi na Olimpijske igre u Parizu kao glavni pretendent na zlatnu medalju. Pogotovu što roster od 12...