KAPARIŠE KARTU ZA KATAR: Mladenovićeva dva voleja za preokret Legije! (VIDEO)

Tek što je objavljen spisak selektora fudbalske reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića, na kom se ponovo našlo ime Filipa Mladenovića, srpski levi bek se proslavio u dresu svog kluba.

On je u pobedi Legije iz Varšave na domaćem terenu nad Legnicom, u sklopu 10. kola poljske Ekstraklase postigao dva gola, oba volejom, dok je za prvi asistirao Pavelu Šoleku.

Nije dobro prošao velikan iz Varšave, pa su gosti već u 14. minutu vodili sa 2-0, posle gola Anđela Enrikeza u 2. i Lucijana Narsina u 14. minutu.

Nije dugo čekao domaćin na izjednačenje, pošto je posle samo šest minuta prednost prepolovljena, a za gol je asistirao bivši bek Crvene zvezde.

Već u završnici prvog dela igre, odnosno 44. minutu, prelepim volejom sa ivice šesnaesterca, nakon što je dočekao loptu usled kornera, Srbin je potpuno poravnao rezultat.

Konačno je ponovo volejom, ali iz neposredne blizine gola, Mladenović postavio konačnih 3-2.

Partizan oslabljen pred Igokeu: Sada je ovo najvažnije

Košarkaši Partizana plej-of počinju protiv Igokee u sredu od 18.30 časova u Beogradskoj Areni. Crno-beli nisu uspeli da se domognu...