SERIJA A: Brazilac lepim golom doneo pobedu Lećeu (VIDEO)

U uvodnom meču 7. kola italijanske Serije A fudbaleri Lećea su poneli sva tri boda iz Salerna, posle pobede nad Salernitanom posle preokreta od 2-1.

Gosti su vodili i na poluvremenu, i to pogotkom Asana Kisija u završnici prvog dela igre, odnosno 43. minutu.

I drugi gol postigli su fubdaleri Lećea, ali na njihovu žalost u sopstvenu mrežu, što je učinio Španac Hoan Gonzales u 55. minutu.

Tačku na utakmicu lepim pogotkom u 83. minutu stavio je Brazilac iz redova povratnika u Seriju A Gabrijel Strefeca. On je sjajno naciljao sa oko 17 metara i pogodio mrežu domaćina za pobedu.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...