TSC protutnjao Lučanima, Đakovac dvostruki strelac

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole ubedljivo su slavili na gostovanju Mladosti iz Lučana sa 5-2, u okviru 12. kola Superlige Srbije.

Ekspresno su u prvoj fazi meča, u roku od samo dva minuta, do 2-0 goste doveli Goran Antonić i Saša Jovanović golovima u 13. i 15. minutu.

U završnici prvog dela igre minuta zaostatak Mladosti prepolovio je mladi Nikola Jojić, golom u 43. minutu.

Nije međutim mnogo vremena prošlo, kada je TSC sa nova dva gola u kratkom razmaku rešio pitanje pobednika. Oba puta je mrežu tresao Ifet Đakovac, u 53. i 56. minutu, kada je realizovao kazneni udarac.

Kakvu-takvu nadu doneo je ekstratalentovani Đorđe Gordić u 62. minutu, kada je pogodio za 4-2, ali je konačan rezultat postavio napadač tima iz Bačke Topole Petar Ratkov, omladinski reprezentativac Srbije, u 81. minutu.