LA LIGA: Valensija lako do pobede na svom terenu, debitovao Kavani (VIDEO)

Fudbaleri Valensije savladali su na svojoj Mestalji sa ubedljivih 3-0 Seltu iz Viga u 6. kolu španske La lige.

Valensija je tako nastavila seriju pobeda na svom terenu, pošto je na početku sezone ostvarila sve tri pobede – Đirona, Hetafe, Selta – uz gol razliku od čak 9-1.

Na poluvremenu su Slepi miševi vodili sa 1-0 golom Samua Katiljeha. Ovaj rezultat bio je na snazi sve do završnice.

Tada je prednost prvo u 82. duplirao Markos Andre, a konačan rezultat je u 3. minutu zaustavnog vremena postavio Andre Almeida, posle asistencije Uga Giljamona.

Od 59. minuta Valensiji je posao bio znatno olakšan, pošto je zbog crvenog kartona teren morao da napusti Argentinac Franko Servi -pa je do kraja igrala sa igračem više – što je umela da iskoristi.

Urugvajski napadač Edinson Kavani, koji je nedavno pojačao redove Valensije, debitovao je u dresu novog kluba, pošto se našao u startnoj postavi. Njega je u 72. minutu zamenilo drugo ovoletošnje pojačanje Džastin Klajvert.

IGRAĆE PROTIV SRBIJE: Džejms se raduje povratku u reprezentaciju

Košarkaši LA Lejkersa susrešće se sa Denverom u prvoj rundi plej-ofa. Biće to repriza prošlogodišnjeg finala zapadne konferencije kada su...