Udineze srušio Inter za lidersku poziciju u Seriji A!

U meču sedmog kola italijanske Serije A, fudbaleri Udinezea savladali su Inter sa 3:1.

Sve je dobro počelo po goste, poveli su već u petom minutu prelepim golom Nikola Barele iz slobodnog udarca.

Udineze je stiglo do izjednačenja u 22. minutu autogolom štopera gostiju Milana Škrinjara.  Domaći su nakon izjednačenja nastavili da pritiskaju “neroazure”, imali nekoliko dobrih prilika, da bi do potpunog preokreta stigli pet minuta pre isteka 90. minuta.

Đerar Delafeu je pronašao Slovenca Jaku Bijola koji je neometan iz peterca poslao loptu iza leđa golmana gostiju Handanovića.

Konačan rezultat je postavio Tolgaj Arslan u nadoknadi vremena.

Gvardiola nakon poraza: “Sreća ne postoji”

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola prokomentarisao je eliminaciju njegovog tima iz Lige šampiona. Rodrigo je doveo goste u vođstvo...