ZA OVO ĆE DOBITI BRUTALNU KAZNU! Murinjo ‘podivljao’ na sudiju u derbiju sa Atalantom

Fudbaleri Rome su na svom Olimpiku izgubili od ekipe Atalante (1:0) u dvoboju osmog kola Serije A.

Atalanta je do pobede za lidersku poziciju Serije A došla pogotkom 18-godišnjeg Đorđa Skalvinija u 35. minutu. Međutim, nakon utakmice najviše se priča o Žozeu Murinju.

Portugalac je u 57. minutu podivljao na sudiju Danielea Chifija, kada je video da on start nad Nikolom Zaniolom u kaznenom prostoru gostiju nije dosudio kao penal za Romu.

Murinjo je izvan sebe, s rukama podignutim u vazduh i galameći psovke uletio u teren i krenuo prema sudiji Chifiju. Galamio mu je na portugalskom “Jei se! Kučino! Ku*vin sine!”, na šta mu je sudija pokazao crveni karton.

Posebni je i nakon crvenog kartona dovikivao uvrede Chifiju, a mnogi se pitaju kakva kazna čeka slavnog Portugalca…

HOĆE LI IGRATI VEČERAS: Zek Ledej odradio trening sa ekipom

Šampion ABA lige Partizan, večeras igra veoma važnu utakmicu u Evroligi, a protivnik mu je Olimpijakos. Meč je na programu...