LN: Rutinska pobeda Holandije, Belgija sigurna protiv Velsa! (VIDEO)

U mečevima petog kola Grupe četiri A Divizije UEFA Lige nacija, fudbaleri Holandije i Belgije ostvarili su pobede.

Holanđani su kao gosti u Varšavi savladali Poljsku sa 2:0.

Poveliki su u 13. minutu nakon sjajne akcije, a gol je nakon asistencija Damfrisa postigao fudbaler PSV Ajndhovena Kodi Gakpo.

Konačan rezultat postavio je u 60. minutu fudbaler Ajaksa Stiven Bergvajn nakon duplog pasa sa Jansenom.

Belgija je do pobede stigla nakon raspoložene igre Kevina de Brujnea u prvom poluvremenu. Fudbaler Mančester Sitija je u desetom minutu sjajno šutirao sa 18 metara i doveo Crvene đavole u vođstvo, a onda u 38. minutu asistirao Mičiju Batšuaiju za 2:0.

Vels je uspeo da smanji prednost domaćina u 50. minutu golom Kifera Mura i to je na kraju bio i konačan rezultat meča – 2:1.

Poslednje šesto kolo na programu je u nedelju 25. septembra, u Amsterdamu se sastaju Holandija i Belgija, u Kardifu selekcije Velsa i Poljske.

NBA LIGA: Bogdanović junak protiv Bostona i nestvarni Marej,Pelikansi se radovali (VIDEO)

Sinoć su u najjačoj ligi sveta odigrana dva meča. Atlanta je posle produžetka pobedila Boston 123:122. Ovaj meč bio je apsolutno...