Senzacija: Vavrinka izbacio Medvedeva, Rus vređao publiku (VIDEO)

U drugom kolu ATP turnira u Mecu, švajcarski teniser Stan Vavrinka napravio je pravo iznenađenje. Naime, on je savladao Rusa Danila Medvedeva rezultatom 2:1 (6:4, 6:7, 6:3).

Švajcarac je u prvom setu potpuno nadigrao rivala koji se samouništavao duplim servis greškama i imao ih je čak pet.

U drugom setu Vavrinka je propustio veliku šansu u taj-brejku, pošto je poveo sa 6:5 i imao meč loptu, ali u narednih pet poena četiri puta pogrešio.

Treći set je, međutim, otvorio brejkom Vavrinka, a Medvedev je ušao u svađu sa publikom koja mu je zviždala zbog ponašanja.

On im je odgovorio ironično, a zatim ih gestikulacijom nazvao majmunima, što ih je dodatno uzbudilo.

Uspeo je Vavrinka da iskoristi treću brejk loptu za 5:3, i uspeo lako da završi posao.

Prethodno je Hubert Hurkač došao do pobede nad nekadašnjim osvajačem US opena Dominikom Timom.

Mitrović govorio o povredi: Kada se desila bio sam zabrinut

Najbolji strelac naše reprezentacije Aleksandar Mitrović povredio se u utakmici protiv Al Šababa, neposredno nakon što je postigao dva...