Drugi poraz Srbije na Mundobasketu!

U okviru trećeg kola grupe B na Svetskom prvenstvu, košarkašice Srbije poražene su od selekcije Australije rezultatom 69:54.

Meč je odlučen u prvoj polovini treće četvrtine. Srbija pet minuta nije dala koš, a Australija je serijom 12:0 stekla veliku prednost.

Nakon toga je Saša Čađo trojkama vratila Srbiju na minus osam, ali nije bilo snage kod naših za veliki preokret. Ausrtralija je u finišu kaznila nepovezanu igru Srbije i zabeležila ubedljiv trijumf.

Kod naših istakla se Ivon Anderson sa 16 poena, sedam skokova i šest asistencija. Saša Čađo je dodala 12 poena.

Srbiju u ponedeljak od 6.30 ujutru po srednjoevropskom vremenu očekuje utakmica sa selekcijom Malija, koja dosad ima sva tri poraza.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...