Milunović “prokopao” Zvezdin put u Kupu Srbije (VIDEO)

Crvena zvezda je prošla prvu prepreku u Kupu Srbije pošto savladala Mačvu u gostima 0:2 (0:0).

Prvo poluvreme je bilo potpuno nezanimljivo. Najintersantniji detalj se dogodio na startu meča kada je defanzivac Mačve odigrao rukom u kaznenom prostoru, i čini se da je tu trebao biti sviran penal za Crvenu zvezdu.

Do kraja prvog dela nije se desilo ništa što bi bilo vredno opisati.

U drugom delu, samo posle 2 minuta crveno-beli su stigli do pogodka.

Korner je izveo Aleksandar Katai, a Nemanja Milunović je u svom stilu loptu glavom zakucao u mrežu domaćih.

U nastavku su izabranici Miloša Milojevića nastavili sa napadima, ali nikako nisu uspevali da naprave neku veliku priliku i uglovnom se sve svodilo na pretnje iz daljine i iz prekida.

Mačva je bila potpuno bezopasna i nije ni pokušavala da uradi nešto više u napadu, sve do 84. minuta kada je Popović uz puno muke uspeo da sačuva mrežu gostiju. Malo pre toga Mitrović je iamo dobru priliku za Beograđane, ali je lopta otišla preko gola.

U nadoknadi vremena gosti dolaze i do drugog gola, pošto je Kings Kangva iskoristio grešku odbrane domaćih i sa 5 metara poslao loptu u mrežu za 0:2, što je bio i konačan rezultat.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...