Obradović zadovoljan: Evo šta je izjavio trener crno-belih

Košarkaši Partizana slavili su na startu ABA lige u Zagrebu protiv Cibone ubeljivo sa 105-81.

Nakon utakmice trener Partizana Željko Obradović nije imao mnogo zamerki, bio je zadovoljan igrom crno-belog tima kroz veći tok meča.

– Jasno je da smo počeli utakmicu prilično neagresivno i da je ekipa počela da radi od sredine druge četvrtine. Promenili smo odbranu, to je dovelo do toga da se bolje krećemo u napadu, da dođemo do poena iz kontranapadu, da igramo mnogo laganije, posledica toga je bilo poboljašnje šuta u drugom poluvremenu. Zasluge idu iskusnim igračima, odigrali su ozbiljno i agresivno. Čestitam i Ciboni, mlada su ekipa, imali su 26 asistencija, igrali su kao tim, prepoznaju stvari koje treba da rade, rekao je Obradović.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...