PL: Lester se probudio i demolirao Notingem (VIDEO)

Fudbaleri Lestera su prekinuli niz od 6 poraza i savladali su ubedljivo Notingem Forest 4:0.

Već je sve bilo rešeno u prvom poluvremenu u kojem su domaći imali 3 gola viška.

Medison i Barns su u 25. odnosno 27. minutu postigli golove, da bi opet Medison u 35. minutu sjajnim golom zapečatio sudbinu gostiju.

U drugom delu Daka je postavio konačan rezultat.

Posle ovog meča Lester ima 4 boda, koliko ima i Notingem i oni dele poslednju poziciju na tabeli. Forestu je ovo peti uzastopni poraz posle prelaznog roka u kojem su potrošili neverovatnih 161 milion evra.

Cela Srbija moći će da gleda derbi! Zvezda na pragu titule, Sferopulos nadomak istorijskog dostignuća

Večeras od 20.30 igra se treća utakmica finalne serije ABA lige između Partizana i Crvene zvezde, koja bi mogla...