LŠ: Haland sa druge planete, Sevilja produbila dubiozu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija nastavili su sa ubedljivim partijama pošto su savladali Kopenhagen na svom terenu 4:0.

Erling Haland je ponovo odigrao neverovatan meč pošto je postigao 18. i 19. gol u sezoni. Prvi je pao u 7. minutu, dok je drugi postigao 25 minuta kasnije.

Već na poluvremenu je bilo 3:0 pošto ja autogol postigao Hočolava. U drugom delu četvrti pogodak je delo Mareza sa bele tačke, dok je peti Hulijana Alvareza.

U drugom meču u ovoj grupi Borusija Dortmund je slavila u Sevilji 1:4.

Već na poluvremenu je bilo 0:3 pošto su golove postigli Gerero, Belingem i Adejemi.

Gol za Sevilju je u drugom poluvremenu postigao En Nesiri i dao nadu domaćinu, ali je Brant stavio tačku na ovaj meč u 75. minutu.

Siti ima 9 bodova u ovoj grupi, dok Borusija ima 6. Kopenhagen i Sevilja imaju po 1 bod.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...