EL: Radonjić krenuo porazom, Musa i Ljulj rastužili OAKA Arenu!

Košarkaši Panatinaikosa poraženi su na debiju Dejana Radonjića u Evroligi na klupi Atinjana. Bolji od njih bio je Real Madrid pobedivši 68:71.

Čitav tok meča je bio izjednačen. Real Madrid je na poluvreme otišao sa jednim poenom viška, a i u trećem periodu je viđena ista situacija.

Prvu osetniju prednost Real je napravio polovinom poslednje četvrtine kada su napravili 7 poena viška (55:62), ipak domaći sa 8:0 uzimavođstvo posle dve trojke Parisa Lija.

Od tog perioda ulazi se u igru “koš za koš” u kojoj se Real bolje snašao i posle serije Muse od 6 poena dolazi do 3 poena viška.

Real nije blistao u završnici, ali nije ni PAO koji je bzopleto završavao napade. I onda se u OAKA Areni pojavio Serhio Ljulj koji daje trojku od tablu u poslednjim sekundama napada i na manje od minut dono si 6 poena viška (65:71).

U završnici Real je rutinski sačuvao prednost za konačnih 68:71.

Kod pobednika najbolji je bio Tavares sa 14 i Musa koji je dodao 13, dok kod Panatinaikosa Vilijams je dao 15, Li je ubacio 12.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...