PROCVETAO POSLE ODLASKA IZ PARTIZANA: Novi gol Lazara Markovića (VIDEO)

Potpuno je razočarao Lazar Marković prethodne sezone u dresu Partizana, kada nikako nije uspevao da zatrese mrežu.

Klub je vodeći se time odlučio da mu ne ponudi produžetak saradnje ovog leta, a novi angažman je pronašao u turskom Gazijantepu, gde mu je krenulo mnogo bolje na početku nove sezone.

Nakon gola u porazu od šampiona Trabzona, danas je bio precizan i u remiju protiv Adane Demispora, a pogodak je bio veoma važan jer je upravo doneo remi, odnosno konačnih 1-1.

Uspeh je tim veći jer je srpski fudbaler postigao gol tek sedam minuta nakon ulaska u igru, u 69. minutu, pošto je meč počeo na klupi.

Ipak, posle vodećeg pogotka Asombalonge, trener se odmah opredelio da posegne za Markovićem, i nije se pokajao.