SUPERLIGA: TSC naneo prvi poraz Voši na “Karađorđu”, dva gola brata srpskog reprezentativca!

Fudbalerima TSC-a iz Bačke Tpole isplaćuje se značajna aktivnost u letnjem prelaznom roku, pošto su sa sjajnim rezultatima nastavili i večeras.

Oni su naneli prvi poraz ove sezone Vojvodini na njihovom terenu, pred 6.000 gledalaca na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu.

Bolji su bili sa 2-1 nakon preokreta i tako obezbedili drugo mesto na tabeli na kraju ovog kola, ali uz utakmicu više od Čukaričkog i dve od Partizana.

Poveli su domaći fudbaleri pogotkom Nikole Čumića u 28. minutu posle asistencije Nemanje Nikolića.

Ipak, već do poluvremena je došlo do potpunog preokreta, a kako će se ispostaviti i konačnog rezultata.

Za to se sa dva gola, u 32. i 44. minutu, pobrinulo veliko pojačanje tima iz Bačke Topole Luka Ilić, brat srpskog reprezentativca i člana Verone Ivana.

Kod prvog gola se odlično snašao posle duge lopte Ćalušića, a kod drugog se našao na pravom mestu nakon odbitka.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...