SERIJA A: Napoli nastavlja sa dominacijom

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima Kromoneza rezultatom 4:1. Oni su ovim trijumfom ostvarili i petu uzastopnu pobedu i posle devetog kola su sami na čelnoj poziciji Serije A.

Napoli je došao do prednosti u 26. minutu golom Matea Politana iz jedanaesterca i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Tek što je počelo drugo poluvreme domaćin je stigao do izjednačenja. Siril Desers je postigao gol na asistenciju Santijaga Askasibara. Napoli je definitivno bio bolji rival a do nove prednosti je stigao u 76. minutu a strelac je bio Simeone. Druga dva gola Napoli je postigao u nadoknadi vremena a strelci su bili još Irving Lozano i Matijas Olivera.

Napoli u sledećem kolu dočekuje Bolonju, dok Kremoneze gostuje Speciji.

Definitivno je puklo na relaciji Vlahović – Alegri: Srbin napravio veliki skandal

Juventus u subotu nije uspeo pobediti velikog rivala Milan (0:0), ali ono što je obežilo ovaj susret je novi...