VELIKI RONALDO: 700. gol u klupskom fudbalu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Everton rezultatom 2:1 u okviru Premijer lige.

Ova utakmice ima poseban značaj za jednog od najbojih fudbalera svih vremena Kristijana Ronalda, koji je na gostovanju Mančester junajteda Evertonu upisao još jednu važnu brojku u karijeri.

Sjajni fudbalerje u 45. minutu prvog poluvremena postigao gol kojim je Junajted poveo sa 2:1, a to je njegov 700. klupski gol u svojoj karijeri.

Ronaldo je 450 golova postigao dresu Real Madrida, a ovo mu je bio 144. za Mančester junajted. Za Juventus je postigao 101, dok je na početku karijer za Sporting iz Lisabona postigao pet golova.

Oglasio se Saldanja nakon smene Duljaja (FOTO)

Brazilski napadač i igrač Partizana Mateus Saldanja prvi je fudbaler crno-belih koji se oglasio nakon što je klub smenio...