LŠ: Makabi poslao Juve u još dublji kanal, Kopenhagen zaustavio Siti (VIDEO)

Od samog starta su Izraelci krenuli hrabro sa namerom da u ovom meču osvoje bodove. Poveli su u 7. minutu pošto je Acil postigao gol glavom.

U nastavku nisu posustajali, dok sa druge strane Juventus nije napravio nijednu ozbiljnu priliku. Sredinom prvog poluvremena iz igre je izašao i Anhel Di Marija koji se uhvatio za zadnju ložu i čeka ga nova duža pauza.

U finišu prvog dela, posle gubitka lopte Kvadrada na centru, Acil dobija loptu i zavrće je u grnji ugao gola za 2:0.

U nastavku Juventus je napadao, ali sve je to bilo vrlo jalovo kao otprilike što i igraju čitave sezone.

U ovoj grupi Juventus i Kopenhagen imaju po 3 boda i boriće se za prolaz u Ligu Evrope u nastavku.

U drugom meču večeri Kopenhagen je uspeo da sačuva mrežu protiv Mančester sitija i da odigra 0:0.

U timu Pepa Gvardiole nije bilo Erlinga Halanda, a prvom poluvremenu meča se svašta dešavalo.

Prvo je poništen gol Rodrija, potom je Marez promašio penal, da bi kao treću stavku uneli i da je Gomes dobio crveni karton.

Siti sada ima 10 bodova, dok Kopenhagen 2.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...