LŠ: Real opet se spašava u zadnjim seknudama, Lajpcig do prve pobede (VIDEO)

Fudbaleri Šahtjora bili su blizu velikog iznenađenja, ali su primili gol u dubokoj nadoknadi vremena od Real Madrida za 1:1.

Posle poluvremena bez golova, Šahtjor dolazi do vođstva posle samo 30 sekundi u nastavku pošto je gol postigao Zubkov.

U nastavku Real je napadao, ali su delovali bez energije i nisu uspevali da okrenu rezultat u svoju korist. Ipak, kada su svi mislili da je kraj, Real je preko Ridigera izjednačio u 95. minutu.

U Glazgovu Lajpcig je tokom čitavog meča bio bolji rival, ali su gol postigli tek u 75. minutu preko Tima Vernera. Desetak minuta kasnije Forsberg je realizovao odličnu kontru i tako postavio konačnih 0:2.

U ovoj grupi Real ima 10 bodova, Šahtjor 5, Lajpcig 3 dok je Seltik ostao na jednom.

RAZOČARAO DOMAĆU PUBLIKU: Zverev poražen od igrača van TOP 100

Nemački teniser Aleksander zvezrev veoma je razočarao domaću publiku, pošto je na turniru u Minhenu poražen u četvrtfinalu od...