NIJE MU DUGO TREBALO: Mitrović odmah pogodio! (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović vratio se u tim Fulama nakon pauze zbog povrede koju je doživeo tokom Lige nacija.

On se našao u startnoj postavi u utakmici 11. kola Premijer lige u kojoj tim iz Londona dočekuje Bornmut, i odmah se upisao u listu strelaca.

On je pogodio u 52. minutu iz jedanaesterca, posle faula Džefersona Lerme u šesnaestercu svog tima upravo nad srpskim golgeterom.

Mitrović je tako poravnao rezultat na 2-2 po drugi put na meču donevši izjednačenje svom timu.

Prethodno je Solanke već u 6. minutu doveo do prednosti Bormut, a u 22. minutu je izjednačio Diof. Međutim, samo sedam minuta kasnije strelac prvog gola za goste je asistirao Lermi za novu prednost.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...