LŠ: Igokea furioznom poslednjom četvrtinom do prve pobede

Košarkaši Igokee slavili su u drugoj utakmici u grupi D u Ligi šampiona protiv češkog Nimburka 91:74.

Ovo je prva pobeda izabranika Dragana Bajića u najjačem FIBA klupskom takmičenju, posle tesnog poraza od Bašakšehira u Istanbulu.

Prve tri četvrtine vodila se izjednačena borba u kojoj je Igokea imala većim delom prednost, ali ona je bila najviše do tri poseda razlike.

U poslednjih 10 minuta domaći su zaigrali bolju odbranu i odlepili se na dvocifrenu prednost, a poslednjih 10 minuta su dobili rezultatom 30:18.

Sjajan meč je odigrao Brajant Kroford sa 33 poena uz šut iz igre 13/18 (za 3 poena 5/7). Pratili su ga rej i Tanasković sa 16 poena.

Naredni meč tim iz Laktaša igra protiv ekipe bilbaa za 14 dana na svom parketu.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...