Haland ne staje, nova ubedljiva pobeda Sitija! (VIDEO)

U okviru Premijer lige, fudbaleri Mančester Sitija su upisali novu ubedljivu pobedu. Ovog puta su savladali Brajton rezultatom 3:1.

Ponovo je junak meča bio fenomenalni Haland koji je načeo odbranu rivala u 22. minutu, a onda je u 43. realizovao sumnjiv penal koji je iznudio Bernardo Silva.

U 53. minutu Brajton je uspeo da postigne gol preko Trosara, ali njihova nada nije dugo trajala.

U 75. minutu za dobru partiju nagradio se Kevin de Brujne, koji je fantastičnim udarcem sa distance matirao Sančesa i postavio na, kako se ispostavilo, konačnih 3:1.

Nakon ovog meča, Siti je prišao Arsenalu na bod zaostatka, dok je Brajton nastavio da pada odlaskom Grejema Potera i peti meč u nizu ostao bez pobede u Premijer ligi.

Everton je prekinuo niz od tri poraza i na “Gudison parku” razbio Kristal Palas sa 3:0.

U startnoj postavi Palasa prvi put ove sezone u Premijer ligi našao se kapiten Luka Milivojević, alui nije preterano doprineo i zamenjen je u 62. minutu utakmice.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....