Inter bolji od Fiorentine, asistencija Milenkovića, gol Jovića! (VIDEO)

U okviru 11. kola Serije A, fudbaleri Intera savladali su Fiorentinu rezultatom 4:3.

Srpski fudbaleri Nikola Milenković i Luka Jović pružili su dobru partiju za Fiorentinu.

Jović je postigao pogodak u sudijskoj nadoknadi.

Inter je posle 15 minuta vodio 2:0 na krilima Lautara Martinesa. Prvo je Argentinac u drugom minutu proigrao Barelu, a potom je u 15. minutu i sam bio strelac.

U 33. minutu dosuđen je penal za domaće, a Kabral je bio precizan. Na poluvreme je Inter otišao sa minimalnom prednošću.

U 53. minutu u igru je ušao oporavljeni Luka Jović, a sedam minuta kasnije Fiorentina dolazi do 2:2. Ikone je strelac.

Valeri je u 73. minutu dosudio penal za Inter, a Lautaro Martines je drugim golom doneo prednost neroazurima.

Luka Jović je bio strelac na ovom meču. Njemu je centrirao još jedan Srbin, Aleksa Terzić, glavom je probao Nikola Milenković, a Jović je desnom nogom zatresao mrežu gola Onane.

Ipak slavlje je trajalo kratko jer je Mhitarijan u petom minutu nadoknade postigao gol za pobedu Intera.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...